Державна екологічна інспекція у м. Києві

Заходи державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об”єктів рослинного світу

Державною екологічною інспекцією у м.Києві організовано у весняно-літній період 2018 року посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об”єктів рослинного світу, в тому числі тих, що занесені до Червоної книги України та інших природоохоронних списків, із залученням Національної поліції, лісової охорони, представників районних адміністрацій міста Києва а також засобів масової інформації та громадськості.

Разом з громадськістю проведено заходи щодо збереження ранньоквітучих об”єктів рослинного світу, в тому числі, що занесені до Червоної книги України. Під час виїзду виявлено, що 3 громадянина здійснювали торгівлю Червонокнижними рослинами: цибулею ведмежою (черемша) та підсніжниками звичайними. Було складено протоколи які направлено для розгляду у судові органи.

Державна екологічна інспекція у м.Києві інформує, що у разі виявлення порушень щодо збереження ранньоквітучих об”єктів рослинного світу, їх продажу  на території міста Києва, просимо негайно викликати на місце порушення наряд поліції за номером 102 та повідомити Держекоінспекцію у м.Києві для оперативного реагування та притягнення до адміністративної відповідальності за телефонами 044-563-63-11, 050-706-60-35

 

Виявлення порушень на перехресті вул.Саксаганського та вул. Льва Толстого

Вздовж проспекту Палладіна

Біля метро “Академмістечко”

Під час виїзду 30 березня 2018 року виявлено торгівлю Червонокнижними рослинами: цибулею ведмежою (черемша) та підсніжниками звичайними біля станції метро “Харківська” та на перехресті вул.Л.Толстого та вул.Саксаганського. Було складено протоколи які направлено для розгляду у судові органи.